Új Év, Új Helyi Buszmenetrend Egerben: Szombattól Jelentősen Átalakul A Város Tömegközlekedése
A Sas úton, az új megállóhely kiépítése után állnak meg az autóbuszok. Követési ideje jellemzően minden időszakban változatlan, csúcsidőszakban azonban sűrűbben, 4-5 percenként jár majd. 7E BKV BKK Busz menetrend megállók jegyárak 7E busz vonal jegyárak menetrendek járatok. A 12-es vonalon a buszok csúcsidőben mindkét irányban sűrű, 10-15 percenként, míg csúcsidőn kívül 30 percenként indulnak. 7 Vécsey völgy – Tesco áruház. Közös járati követés az Agroker/Kistályai út – Felsőváros között munkanap reggel és délután jellemzően 30 percenként munkanap napközben és hétvégén 60 percenként. A 250-es és 250A autóbuszok 5 perccel később indulnak a Savoya Parktól, így a 150-es és 250-es közös összehangolása Újbuda felé javul az esti órákban.
7Es Busz Megállói
7 Busz Megállói
14E Lajosváros – Berva (expressz járat). 12 Lajosváros – Széchenyi út – Tesco áruház. Hamburg, Berlin, Kolonya... ), a nemzetközi járatokkal felé Bosznia-Hercegovina (Szarajevó, Banja Luka, Zenica... ), Ukrajna (Kijev, Harkov, Mikolajiv... Új év, új helyi buszmenetrend Egerben: szombattól jelentősen átalakul a város tömegközlekedése. ), Franciaország (Párizs, Marseille, Lyon... ) és 23 másik európai országok. Budapest Kártya elfogadóhely – Vásároljon Budapest Kártyát! A járatok igazodnak a munkakezdési és -végzési időkhöz.
7 Es Busz Megállói A 1
A vonal a Mecskey út felújítása után tud majd érdemi funkciót betölteni, viszont akkortól majd jelentősen elő tudja segíteni a Berváról, Vécsey-völgyből és az Almagyar városrész környékéről Tihamérba járó iskolások utazását. 914 Lajosváros – Felnémet – Berva (éjszakai járat). Emellett egyes, műszakváltási időpontokhoz kötődő járatok meghosszabbított útvonalon 113-as jelzéssel, Lajosváros helyett az Ipari Parkig közlekednek, és onnan indulnak. Helyi tarifával igénybe vehető regionális vonalak: 3405 Kistályai út – Sánc út. Ezen járatok Felnémet városrész érintése nélkül, közvetlenül közlekednek a Bervához, illetve Bervától. Általános információ. Gyerek: 6 év alatt: 2000 forint. Egész napos közvetlen összeköttetést biztosítanak Lajosvárosból a Tihamér városrész felé az új 6-os buszokkal. 3406 Kistályai út – Sánc út. A Belváros és Felnémet között az alábbiak szerint biztosítjuk tehát a kiszolgálást: – munkanap reggel 10-15 percenként, – napközben és hétvégén egész nap 30 percenként, – délután átlagosan 15 percenként, – este 30 percenként. 7 es busz megállói 2020. 16 Lajosváros – Tihamér – Felsőváros – Felnémet. A járatok tervezetten Lajosváros – Vasútállomás – Autóbusz-állomás – Bartakovics út – 25-ös út (Felnémet) útvonalon közlekednek a jövőben.
M3 Metrópótló Busz Megállói
2A Tihaméri malom – Mocsáry Lajos út – Kertész út - Szalapart út. 7A Vécsey völgy – Baktai út. Új, összehangolt menetrendek a város főbb átmérős útvonalain: 11, 12, 13, 14 vonalak. A 7E meghosszabbítva, Kelenföldi pályaudvartól Újpalota, Nyírpalota utcáig megy majd, a mostani szakaszán változatlan megállókkal, míg új szakaszán a Molnár Viktor utca, Fő tér és Vásárcsarnok megállókat érintve. A munkanapokon közlekedő 11-es vonal járatait, valamint a 3-as, 4-es és 14-es buszokat Lajosváros és Felnémet, felsőtárkányi elágazás között egyenletes időközökben indítjuk (a 3-as és 4-es vonalak leírását az adott vonalaknál találja). A 33-as járat esti követési ideje 23 óráig 15 helyett 10 percesre, 23 óra után 20 percesre módosul. 14 Lajosváros – Felnémet – Berva. M3 metrópótló busz megállói. Este a 7-es járatok nem közlekednek, ekkor a 7A vonal biztosítja óránként az eljutást. Az átalakításokkal párhuzamosan megszűnik a jelenlegi 14C (Autóbusz-állomás – Berva) viszonylat, mivel minden 14-es járat a lajosvárosi végállomásig közlekedik. A délutáni időszakban 2 járatpár közlekedik a vonal Tesco – Lajosváros – Tesco betétviszonylatán.
A két viszonylat jelenlegi útvonala megmarad, az 5-ös vonal az Agrokertől, míg az 5A vonal a Tihaméri malomtól indulva és ide érkezve biztosítja az összeköttetést a Tesco áruház környékével. Változatlan útvonal, azonban a menetrendje kismértékben átalakul. Június 1-től megváltozik a budapesti 7-es és 33-as buszjáratcsalád menetrendje és útvonala, írja a BKK honlapján egy dokumentum. 00 (április 1-től: 10. Széchenyi István tér - József Attila utca - Andrássy út - Hősök tere - Dózsa György út - Dráva utca - Csobbanás - kb. A Volánbusz a honlapján részletes leírást közölt az egyes vonalakról: 2 Tihaméri malom – Kertész út – Mocsáry Lajos út - Szalapart út. Új 3-3A és 16-os, jellemzően iskolás igényeket kiszolgáló céljáratok indulnak a Tihamér városrész és Felsőváros között. Az új, helyi tarifával igénybe vehető 3406-os (Tesco áruház – Autóbusz-állomás – Novaj – Mezőkövesd) helyközi viszonylatok járatai munkanapokon délelőtt közlekednek. A Budafokon lakókat sok változás érinti, módosulnak a csatlakozások, sűrűbben járnak majd a buszok.