50 Éves A 75-Ös Trolibusz
Reggeli üzemkezdete minden naptípusban késıbbre tolódik, 4:20 helyett 5:05-kor. Az Óbudai temetı és a Batthyány tér között a két járat közös követése reggel 8-9-rıl 7-8 percre, napközben 12-rıl 10 percre, délután 9-rıl 7-8 percre, esténként 15-rıl 20 percre változik. 79 troli útvonala térkép 3. A mai önálló szakaszán reggel 8-9 helyett 7-8 (iskolaszünetben változatlanul 10) A BKV, a kerületi önkormányzat és a VEKE által közösen kialakított új keresztúri percenként, napközben 12 helyett 15, délután 9-10 helyett 7-8 (iskolaszünetben 11 helyett 10) percenként, járatstruktúrát a jelen infrastrukturális és finanszírozási körülmények között esténként (minden nap) továbbra 20 percenként közlekedik. 150E jelzéssel Fehérvári útig meghosszabbított útvonalon közlekedik.
- 79 troli útvonala térkép 2019
- 79 troli útvonala térkép 3
- 79 troli útvonala térkép pl
- 79 troli útvonala térkép 5
79 Troli Útvonala Térkép 2019
79 Troli Útvonala Térkép 3
A paraméterkönyvi menetrend szerint csúcsidıben 7-8, napközben azt (illetve a fıgyőjtı építését) követıen kialakítandó új budai forgalmi rendet és szombat délelıtt 10, esténként és hétvégén hajnalban 20, szombat délután és vasárnap napközben 15 támogatjuk. 25 Mai formájában megszőnik, szerepét az 5-ös, 25E, 124-es, 170-es és 225-ös járatok, illetve a sőrített 74-74A trolibuszok veszik át. Iskolaszünetben reggel) 15 percrıl 20 percre nı. 28 Reggel 8 helyett 12 (tanszünetben 15), napközben 7-8 helyett 10, délután 7-8 helyett 15 percenként közlekedik, esténként 15-rıl 20 percre ritkul. 79 troli útvonala térkép 2019. A 34-es Árpád híd metróállomáshoz történı átvezetése miatt ritkul, viszont a többletjárat miatt ez csak az önálló Római úti lakótelepi szakaszán érzıdik. A 62-62A közös követés a 62-es mai közös szakaszán délután 7 helyett 7-8 perc. Üzemidejének csökkentésével nem értünk egyet, a 23:30-as rákoskeresztúri indulás a 980-asba való átmenet miatt is fontos.
79 Troli Útvonala Térkép Pl
A Mester utcai szakaszon az elvben 10 perces közös követés helyett csúcsban 12, egyébként 15 perces követés lesz az egyetlen alapjárattal. Üzemzárás a Hermina út felıl 15 perccel korábban, 23:28-kor. A 3-as metróvonal Lehel tér – Árpád híd közötti szakaszának építésekor a 75-öst bevezették a Jászai Mari térre, és a Váci út elkerülésével új útvonalat alakítottak ki a Kassák Lajos, a Lőportár, a Tutaj, a Hegedűs Gyula és a Dráva utca érintésével. Batthyány tér és Békásmegyer között munkanap napközben a betétjáratok háromkocsis szerelvényekkel közlekednek 10-20 percenként felváltva, kiadva a hatkocsis szentenderei vonatokkal a közös 10 perces követést a belsı szakaszon. 79 troli útvonala térkép 5. Este 15 perccel tovább, 23:32-ig közlekedik. Szombat délelıtt 8-10 helyett 7-8 perces, vasárnap hajnalban 20 helyett 10 perces követés. Összevonásra kerül a 161-es autóbusszal, 161-es számon, Örs vezér tere és Rákoscsaba között. Iskolaszünetben is ritkul: reggel 3 helyett 3-4, délután 3-4 helyett 4 percenként indul.
79 Troli Útvonala Térkép 5
A délutáni ritkítás csak akkor fogadható el, ha a jármőszám megtartásra kerül és a fordulóidı növelésére kerül felhasználásra, az állandósult késések és vonali egyenetlenségek megszüntetésére. Ez a Gyáli úti szakaszon okoz csak kiszolgálás-romlást. Szombat délután 10 helyett 15, vasárnap napközben 12 helyett 15 percenként közlekedik. Összevonásra kerül a 69A autóbusszal, 162-es számon, illetve Rákoscsabáról a Zrínyi utcán át meghosszabbításra kerül a rákoskerti körforgalomba. Reggel 8 helyett 7-8 percenként, délután 8-9 helyett 10 percenként közlekedik. Szombat hajnalban 15 helyett 20, szombat és vasárnap délután 12 helyett 15 percenként közlekedik. Ha a Szabadság hídi vágányzár végéig közlekedési rendje fennmarad, azt követıen természetesen a megszüntetését támogatjuk. Között a villamosok érkezési idıpontját mutató kijelzıberendezések telepítése. Üzemideje 15 perccel rövidebb, csak 23:14-ig indul. Tanszüneti menetrendjét elfogadjuk. 84gy 85 85gy Új száma 84E, reggel 15 helyett 12 percenként közlekedik. Amennyiben a fejlesztési sorokon található 88-as hosszabbítás megvalósul, a 88-as látja el a Mechanikai Mőveket, ezesetben a 87-es és a 87A a 87A mai útvonalán összevonásra kerül.
A VEKE által javasolt üzemidı-változtatást természetesen támogatjuk, a követési idık átalakítása ésszerő. Menetrendi racionalizálását elfogadjuk. 50 Csúcsidıben -1 kocsival 3 helyett 3-4 percenként. 1-1A 2 3 Villamosjáratok Hétvégén Combino, napközben 8-9 helyett 10 percenként. 13 Reggeli csúcsidıben 40 helyett 30, délutáni csúcsidıben 120 helyett 60 percenként indul. A 22-es gyorssal történı délutáni összevonást, a reggeli sőrítést és a járat kettébontását, a Budakeszin belüli jobb területi feltárást támogatjuk. Üzemideje rövidül, Rákoskeresztúrról 23:30 helyett 23:15 körül indul utoljára. A fejlesztési sorok megvalósulása (külsı finanszírozóval történı szerzıdéskötés) esetén minden második indulásban Budatétény, Camponáig meghosszabbított útvonalon közlekedik, Kamaraerdıig közlekedı betétjárattal. Az 56-os villamos betétjárata a 61-es villamos lesz, mai útvonalán.
Czuczor utca és Közvágóhíd közöt: Iskolaidıben reggel 4 helyett 5, napközben 6 helyett 6-7 percenként. A hétvégi sőrítés szintén támogatható. Ráckevére csúcsidıben felváltva 15-45 percenként, csúcsidın kívül továbbra is 60 percenként közlekednek a vonatok. Az ütemes menetrend kialakítását támogatjuk. 41A 42 47 49 Szabadság híd lezárása miatt közlekedı járat, ezért a Paraméterkönyv nem tartalmazza, közlekedési rendje a hídzár alatt vélhetıen változatlan marad. A 79-es megmaradó útvonalán reggel 6 helyett 9, napközben 8-9 helyett 10, délután 7-8 helyett 10, iskolaszünetben csúcsidıben 7-9 helyett 10 percenként közlekedik. Mai formájában megszőnik, a Külsı Bécsi úton azonban a kapacitás nı, mivel a Gábor Dénes Fıiskoláig a Batthyány tér felıl 260-as számjelzéssel közlekedik autóbusz. A 62-es mai útvonalon 162A jelzéssel betétjárata közlekedik. Csak csúcsidıszakokban közlekedik, napközbeni és esti üzeme megszőnik. A Barackos úti napközbeni sőrítéssel egyetértünk, az intézkedést támogatjuk. A 19-es mai vonalán a követési idık nem változnak, a csuklósítás ellenére sem. A napközbeni többlet teljesítmény miatt elfogadhatónak tartjuk, ha reggeli csúcsidıben csak minden harmadik kocsi megy ki Káposztásmegyerre, 15 percenként, a belsı szakaszon 5-10 percenként induló betétjárattal kiegészítve.
Új száma: 296-os és az Iglói utcától Káposztásmegyerre, a Szilas-patakhoz közlekedik. A járat forgalma – mivel főútvonalakon haladt – nagyon jelentős volt, a szóló kocsik nem is bizonyultak rá elegendőnek. A délutáni csúcsidıben történı ritkítását és a 66-66E arány megváltoztatását a Határ útról Pesterzsébetre tartó utasok kiszolgálásának romlása miatt aggályosnak tartjuk. A két csúcsidı között a 41-es gyors kiesı kapacitása miatt İrmezı kiszolgálása romlik (óránként 8 helyett 6 busz), hétvégén a sőrőbben közlekedı 250-es részben ellensúlyozza a nem közlekedı 41-es gyorst (óránként 6 helyett 4 busz). A metró új szakaszának 1984-es átadása után a 75-ös végállomása visszakerült addigi helyére, az Angyalföldi út és a Dózsa György út sarkára. 57 Tanszünetben csúcsidıben 12 helyett 15 percenként indul. Munkanap este a 62-es is jár, 20 percenként. Az ezt követő időszakban a hálózat folyamatosan terjeszkedett. Mai útvonalán 62A jelzéssel közlekedik a betétjárat. Üzemideje rövidül: Baross térrıl 4:25 helyett 5:02-kor indul elıször, este Káposztásmegyerrıl 22:40 helyett 22:00-kor utoljára. 56gy Új száma 256-os, útvonala módosul, a Városmajor utcán és a Csaba utcán át éri el a Moszkva teret, ahol a végállomása a Csaba utcában kerül kialakításra. A reggeli kapacitáscsökkentés a 130-as szólósításával együtt sok lehet, ezt a monitoring során vizsgálni kell. Támogatjuk a javasolt új menetrendet.